R.E.İ.S : Adam gibi sevenin aIdığı uIusIararasi ödüIdür, ‘yaInızIık!’...  mehmet_07 : Hayatımızı anlatacak çok şey var ki anlatsam anlamazsınız en iyisi boşverelim oda bana kalsın.....  mehmet_07 : HER GüNüN BİR YARINI HER YARININ BİR GÜNÜ VARDIR!...  mehmet_07 : Şansını fazla zorlamadan yürü...  İsYaaNıım : Keşke yɑlnızlığım kɑdɑr yɑnımdɑ olsɑydın keşke yɑlnızlığımlɑ pɑylɑştığımı seninle pɑylɑşsɑydım keşke senin ɑdın yɑlnızlık olsɑydı ve ben hep yɑlnız kɑlsɑydım....  İsYaaNıım : Gönül kɑpılɑrımı sonunɑ kɑdɑr ɑçtım. Kɑderime söz verdim seni ɑlnımɑ yɑzdım. Aşkın bir ɑlev olsɑ yɑkɑr mı bu cɑnımı? Uzɑnɑmɑm ben sɑnɑ bu ɑcıtır cɑnımı....  İsYaaNıım : Dokunamadığım.. Göremediğim.. Dindiremediğim bir acı taşıyor yüreğim. Biraz yalnızlık, biraz hüzün, biraz çaresizlik…...  -]{îMëÑë : kızmıyorum artık;bakıyorum,seçiyorum,gülüyorum,geçiyorum......  mehmet_07 : Saniyeler Sonra ne olacağını bilmeden yıllar sonrasının hayalini Kuruyoruz.....  Yuri_Boyka : Ikinci şans vermenin anlamı yok insanlar değişmez, ilkinde yaralayan ikincide öldürür bilin istedim......  ONR : Öyle bir YAR sev ki...elinde su taşıya iftari bekleyen oruçlu gibi beklesin seni........  KuRSuN : Bir Dualarım Var Benim...Birde serefsizlere İnat Gülüşlerim......  mehmet_07 : Biz sevdiklerimize; Gül vermesini de Biliriz,Gönül vermesini de.. Yeterki; kıymet bilsinler..!!...  KIVILCIM : Emeğinize Sağlık Arkadaşlar Süper Panel Olmuş Teşekkürler.....  
Yazan : admin Tarih : 19 Ocak 2016 Görüntüleme : Yorum sayısı : 0

matraksesliMatrak sesli

Selam öncelikle sevgili matraksesli.com ailesi sitemiz hepimize öncelikle hayırlı olsun yeni bir başlangıç yapan sitemiz sesli sohbet olarak kameralı Chat olarak faaliyete girmiş bulunmaktadır. Son zamanların en gözde sesli sohbet sitelerinden matrak komik kişilerinde sitemize renk vermesi ile ismi ile hitaben damgasını vuruyor.

www.matraksesli.com sitesi uzun bir aradan sonra tekrardan siz değerli bizi takip eden ve bizleri yalnız bırakmayan dostlara sonsuz teşekkürler ederiz sitemiz eğlence amaçlı ve sohbet amaçlı olup sizlere güzel bir ortam sunmaktır. en gözde en cazibeli en komik sitesi Matraksesli.com adresine ücretsiz üye olabilir isterseniz hem üye girişi yaparak yada misafir girişinden sitemizi ziyarette bulunabilirsiniz.

Sesli sohbet odaları

Matrak sesli sohbet odaları bir birinden eğlenceli ve kaliteli olması yanı sıra sizlere en güzel keyifli dakikalar yaşatacağından kuşkusuz hiç şüpheniz olmasın son zamanların en gözde CHAT sitesi olan www.sesliharika.com sitesi ile yoluna ilerlemekte olan matrak muhabbet matrak sesli sohbet sitesi her gün hitini yükseltmektedir.

Matrak sitesi ailesine iyi sohbetler dileriz..

matraksesli

 

 

Tags:kameralı chat, matrak sohbet, sesli sohbet, sesli sohbet odaları,
ÖNEMLİ!

Sitemiz Kullanıcılara,Ücretsiz Sesli ve Kameralı Sohbet İmkanı Sağlayan Bir Web Sitesidir. Sitedeki Metaryeller Ticaret Amaçlı Kullanılamaz ve Site İçerisindeki Her Türlü Olay, Durum ve Gelişen Sonuçlardan Kullanıcının Kendisi Sorumludur. Sitemiz Sorumlu Tutulamaz …